Посольство України в Федеративній Республіці Бразилія

, Київ 03:45

29 жовтня Посол України в Бразилії Ростислав Троненко, Фольклорний Гурт "Барвінок" та Ізраїльська громада Парани взяли участь в ході "Жінки за мир"

01 листопада 2017, 20:48

Посол України в Бразилії Ростислав Троненко, Український Фольклорний Гурт "Барвінок" та Ізраїльська Громада Парани взяли участь 29 жовтня ц.р. у м. Куритіба в Русі WOMEN WAGE PEACE,який провів Марш "Жінки за мир".
Цей рух було започатковано в Ізраїлі, де палестинські, мусульманські та ізраїльські жінки об'єднані музикою PRAYER OF THE MOTHER пропонують досягнути миру в усьому світі через єднання жінок незалежно від їх раси та віросповідання.
Посол Р. Троненко разом із представниками Української громади Бразилії взяли участь в цій ході, благаючи про мир в Україні, Ізраїлі та в усьому світі.
Ця надзвичайна ініціатива завітала до Бразилії і Куритіба була обрана, як місто, де спокійно співіснують 17 етнічних груп.
Рух об'єднує багатьох людей по всьому світі через мережу, а також через подібні Марші, що вже відбулися в Ізраїлі, США, Франції, Канаді, Новій Зеландії, Німеччині та Австралії. Марші проводяться поза партійним, релігійним, расовим чи соціально-класовим впливом. Ідея полягає в єднанні людей задля досягнення миру.