Посольство України в Федеративній Республіці Бразилія

, Київ 07:46

День Збройних Сил України

11 грудня 2017, 02:48

05 грудня ц.р. в Клубі ВПС Бразилії апаратом ВАТ при Посольстві України в Бразилії було проведено прийняття з нагоди Дня Збройних сил України.

В заході взяли участь близько 100 осіб з числа генералів та офіцерів ЗС Бразилії, військових аташе дружніх країн, представників української громади з м. Куритиба, уряду штату Парана та промислово-виробничих компаній України.

Перед гостями виступили Посол України в Бразилії Ростислав Троненко, аташе з питань оборони України полковник Олександр Михайленко та депутат Верховної Ради України Віктор Романюк, голова міжпарламентської групи дружби Україна-Бразилія.

Іноземних військових аташе та гостей заходу було ознайомлено з безпековою ситуацією в зоні АТО та наголошено на постійній російській військовій присутності на Сході України. Багато питань стосувалося перспектив реалізації Мінських домовленостей та розгортання миротворчої місії ООН в ОРДЛО.

Протягом прийняття на великому екрані демонструвалися відео про життя та діяльність Збройних сил України, як в мирний час так і в ході проведення АТО. Також, було розгорнуто фотовиставку ПУ в ФРБ присвячену Збройним Силам України, подіям в Криму (Україна) та в зоні проведення АТО, а також Революції Гідності в Україні.

Посольство України та апарат ВАТ висловили особливу подяку представнику української діаспори Богдару Кучинському за позитивне ставлення до ЗС України, а також Сергію Чернишову, директору компанії “Мотор Січ-Бразилія” за вагомий вклад в організацію та проведення прийняття з нагоди Дня ЗС України.