Посольство України в Федеративній Республіці Бразилія

, Київ 07:46

Зустріч Віце-прем’єр міністра – Міністра економічного розвитку та торгівлі України Степана Кубіва з Міністром промисловості, зовнішньої торгівлі та послуг Бразилії (МДІК) Маркосом Перейрою.

12 грудня 2017, 20:09

11 грудня 2017 р. на полях 11-ї Міністерської конференції СОТ в Буенос-Айресі відбулась зустріч Віце-прем’єр міністра – Міністра економічного розвитку та торгівлі України Степана Кубіва з Міністром промисловості, зовнішньої торгівлі та послуг Бразилії (МДІК) Маркосом Перейрою.

"Нам потрібно відновити існуючий рівень торгівлі. З 2015 року спостерігається її скорочення", - заявив бразильський міністр.  

"Бразильський ринок для нас дуже важливий, і ми розуміємо, що український ринок також має важливе значення для бразильських компаній", - відзначив український Міністр Степан Кубів. У свою чергу, Маркос Перейра також підтвердив необхідність підтримувати співпрацю між двома країнами в галузі аерокосмічної сфери.

Для відновлення двосторонньої торгівлі Маркос Перейра запропонував відновити діяльність Українсько-бразильської міжурядової комісії з торговельно-економічного співробітництва, діяльність якої була припинена з листопада 2013 року «Цей форум, який координується нашими колегами з Міністерства закордонних справ і передбачає активну участь МДІК, є основоположним для обговорення двосторонніх питань ", - сказав він.

Міністр Степан Кубив відзначив про необхідність підтримувати активний діалог з питань біофармацевтики, сільськогосподарської продукції, науки та технологій, а також аерокосмічної сфери. У лютому 2018 року має відбутися відеоконференція між двома міністрами для продовження обговорення порядку денного торгівельних відносин.

Джерело: http://www.mdic.gov.br//index.php/noticias/2950-em-buenos-aires-marcos-pereira-cumpre-agenda-na-11-conferencia-ministerial-da-omc