Посольство України в Федеративній Республіці Бразилія

, Київ 02:07

Вітання заступника Міністра закордонних справ України В.Боднара на адресу учасників 45-го Конгресу Українсько-Бразильської Молоді в м.Гуарапуава (штат Парана)

05 травня, 17:20

ЗАСТУПНИК МІНІСТРА ЗАКОРДОННИХ СПРАВ УКРАЇНИ

Учасникам 45-го Конгресу
Українсько-Бразильської Молоді

 

Дорогі друзі!

        Щиро вітаю усіх учасників та організаторів 45-го Конгресу Українсько-Бразильської Молоді! Девіз вашого форуму - «Зберегти коріння, історію, культуру та віру у світі трансформацій» відображає актуальні проблеми сьогодення, які турбують всіх людей, незалежно від національної та територіальної належності.
        Збереження українських традицій і звичаїв, ознайомлення з ними світової спільноти та популяризація визначних надбань давньої і багатої української культури є одним із найважливіших напрямів діяльності українських об’єднань у світі.
        Заслуговує на визнання і повагу багаторічна культурно-просвітницька діяльність української громади у Бразилії. Хотів би відзначити активну роль молоді у підтриманні української культури та мови в Бразилії, а також подякувати за солідарність з народом України у боротьбі з російською агресією та поширення правдивої інформації про ситуацію в нашій країні.
       Уряд України цінує вашу підтримку і надалі продовжуватиме допомагати молоді української громади через надання державних стипендій на навчання в Україні, фінансування культурних заходів, які проводяться за участі української громади, забезпечення можливості вивчення української мови, історії та культури.
       Ви, українська молодь в Бразилії, є важливою рушійною силою для розвитку двостороннього співробітництва та мостом дружби між українським та бразильським народами.
       Бажаю всім учасникам Конгресу плідної роботи, натхнення та успіхів!

З повагою

/підпис/

Василь Боднар