Портал в режимі тестування та наповнення
Міжрегіональне співробітництво між Україною та Бразилією
Опубліковано 17 серпня 2012 року о 23:34

Міжрегіональне співробітництво було започатковано у 1997 році шляхом здійснення взаємного обміну делегаціями, який мав місце і в подальшому. Зокрема, Україну відвідали делегації штатів Ріо-де-Жанейро (жовтень 1997 р.), Парана (жовтень 1997 р.), Амазонас (травень 1997 р.), Санта-Катаріна (листопад 2004 р., підписаний Меморандум про співпрацю цього штату з Рівненською областю), Бразилію - делегації Київської області (січень 1998 р.), Львівської облдержадміністрації (березень 2000 р.) та Харківської області (грудень 1997 р.); делегацій м. Київ на чолі з Київським міським головою до Федерального округу Бразилії та м. Ріо-де-Жанейро (вересень 2000 р.), мера Ріо-де-Жанейро до Києва (травень 2005 р.), під час яких були підписані відповідні двосторонні документи.

З вересня 2000 р. м.Бразиліа є побратимом української столиці м.Київ.

У вересні 2005 р. був підписаний Меморандум про взаєморозуміння щодо співробітництва між Дніпропетровською областю та штатом Рорайма.

Висунутав ході візиту Посла України до штату Парана (березень 2008 р.) пропозиція щодо започаткування побратимських зв’язки між містами Чернівці та Фош-де-Ігуасý, знайшла підтримку з боку керівництва обох міст. Від Префектурим. Фош-де-Ігуасý очікується проект відповідного Протоколу.

14 квітня 2008 року муніципальна Рада м. Паранагуа (штат Парана) прийняла Закон, яким проголосила місто Паранагуа побратимом українського міста Маріуполь.

На підтвердження обопільної зацікавленості у розвитку співпраці між регіонами двох країн, 15-16 жовтня 2009 р. м. Маріуполь відвідала офіційна делегації портового міста Бразилії Паранагуа на запрошення Голови Маріупольської міської ради Ю.Ю.Хотлубея. Очолив делегацію мер м.Паранагуа Ж. Бака Фільо. В ході візиту делегація мала зустріч з керівництвом Маріупольської міської ради, яка завершилася підписанням Протоколу про наміри щодо співпраці між містами. Сторони констатували існування інтересу у розвитку співпраці в різних сферах, насамперед у торговельній, культурній, спортивній.

Інтерес бразильської сторони до встановлення та подальшої розбудови міжрегіональних зв’язків з Україною був підтверджений під час відвідання нашої держави урядовими та підприємницькими делегаціями бразильських штатів Гойас (23-25 лютого 2010 р.), Санта-Катаріна (18-22 липня 2010 р.) та Парана (12-16 жовтня 2010 р. та 15-25  серпня 2016 р.).

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux