Посольство України в Федеративній Республіці Бразилія

Київ 10:17

Презентація книги про Голодомор у Прудентополісі

26 червня 2018, 10:10

14 червня 2018 року в Муніципальній Раді міста Прудентóполіс (штат Паранá)  відбулася презентація книги 'Голодомор 1932-1933. Висвітлення в українсько-бразильській газеті «Праця»'.

Професор Андерсон Прадо підготував свою наукову працю на основі спогадів бразильців українського походження, які пережили трагедію Голодомору в Україні та матеріалів, оприлюднених в українській газеті, що видається в Бразилії з 1912 року.

У заході взяли участь керівництво Муніципальної Ради, представники Української церкви та громади, студенти та викладачі Федерального Інституту штату Парана.

У своєму виступі Посол України в Бразилії Ростислав Троненко наголосив на важливості збереження болісної пам'яті, щоб більше ніколи і ніде у світі не повторювалися трагедії, такі як Голодомор, коли внаслідок проведеної  радянським сталінським режимом цілеспрямованої політики було страчено понад 7 мільйонів українців.

Нагадаємо, що 13 червня 2008 року Муніципальна Рада міста Прудентóполіс визнала Голодомор 1932-1933 років геноцидом українського народу.