• A-
  A+
 • Людям із порушенням зору
 • Українською
 • English
 • Português
Перелік дій та послуг, які не належать до компетенції консульського відділу Посольства України у Федеративній Республіці Бразилія
Опубліковано 12 липня 2018 року о 20:45

До компетенції Посольства НЕ належить:

-         Відміна або вплив на прийняття рішення прикордонної та/чи міграційної служб/и країни перебування щодо непропуску громадянина України на територію Бразилії або оскарження такого рішення в суді.

Безвізовий режим, встановлений відповідною Угодою, розповсюджується лише на поїздки, які здійснюються з туристичною, діловою та гостьовою метою та не передбачає можливості працевлаштування.

Для отримання права на працевлаштування в Бразилії громадянин України має звертатися до Посольства Бразилії в Україні.

-         Проставлення апостиля на офіційних документах.

Документи, видані на території Бразилії апостилюються в реєстраційних конторах (Cartorio). Документи, оформлені в Україні апостилюються: Мінюстом, Міносвіти та МЗС України:

Міністерством освіти і науки, молоді та спорту України – на офіційних документах, виданих навчальними закладами, державними органами, підприємствами, установами і організаціями, що стосуються сфери освіти і науки;

До таких документів відносяться: дипломи про освіту, сертифікати про присвоєння вчених звань, атестати, довідки з навчальних закладів, навчальні плани та інші;

Міністерством юстиції України – на документах, що видаються органами юстиції та судами, а також на документах, що оформляються нотаріусами України.

До таких документів відносяться: свідоцтва, видані органами державної реєстрації актів цивільного стану, витяги з Державного реєстру актів цивільного стану громадян, документи, які засвідчені нотаріусами, судові рішення та довідки.

Державною реєстраційною службою - на документах, що видаються цією Службою та структурними підрозділами територіальних органів Міністерства юстиції, що забезпечують реалізацію повноважень Державної реєстраційної служби (свідоцтва про реєстрацію актів цивільного стану, витяги з реєстру та ін.);

Міністерством закордонних справ України – на всіх інших видах документів.

-          Оформлення та/чи отримання пенсії в Україні

Призначення, перерахунок та виплата пенсій є компетенцією виключно Пенсійного фонду України.

Поштова адреса: 01601, м.Київ-14, вул. Бастіонна, 9

Електронна пошта: [email protected],

Факс: (044) 284-73-37

Офіційний веб-сайт: www.pfu.gov.ua

Пенсійний веб-портал:  http://portal.pfu.gov.ua/Info/DetailF

Телефон: 0-800-503-753 (зі стаціонарних телефонів по всій Україні - безкоштовно)

Приймальня громадян Пенсійного фонду України:

м. Київ, вул. Бастіонна, 9

 

-         Виконання функцій адвоката чи юридичних консультантів

 Консульська посадова особа не може виступати у якості адвоката фізичних або юридичних осіб України за кордоном через відповідні обмеження, передбачені законодавством країни перебування та міжнародними договорами.

 

-         Оформлення паспорта громадянина України (внутрішнього паспорта) та/або внесення до нього будь-якої інформації (вклеювання фотокарток при досягненні 25- та 45-річного віку, внесення даних про дітей тощо).

Уповноваженим органом на виконання вказаних функцій є Державна міграційна служба України: http://dmsu.gov.ua/posluhy/pasport-gromadyanina-ukrajini ;

-         Питання, пов’язані з переміщенням предметів через митний кордон України

Питання, що стосуються ввезення/вивезення, тимчасового ввезення, транзиту предметів, переміщення транспортних засобів, митного оформлення міжнародних поштових та експрес відправлень, переміщення продуктів харчування, ліків, переміщення валюти та культурних цінностей є компетенцією Департаменту організації митного контролю Державної фіскальної служби України.

Контакти Державної фіскальної служби України:

Поштова адреса:

04053, м. Київ, Львівська пл., 8.

Графік роботи: з понеділка по п’ятницю з 09:00 до 13:00 та з 13:45 до 18:00

(у п’ятницю – до 16:45).

Електронна пошта: [email protected]

[email protected] (для отримання інформаційно-довідкових послуг без використання електронного цифрового підпису) 

Канцелярія: тел.:(044) 272-51-59, (044) 272-63-34, факс: (044) 272-08-41

Інформаційно-довідковий департамент: 0-800-501-007 (безкоштовно зі стаціонарних телефонів); (044) 454-16-13 з 8.00 до 20.00 (крім суботи та неділі) для мешканців м. Києва.

Попередній запис громадян на особистий прийом до посадових осіб здійснюється  у телефонному режимі за номером: (044) 247-35-14.

 

-         Перенесення будь-яких віз при оформленні (обміні, видачі нового) паспорту громадянина України для виїзду за кордон;

-         Оформлення громадянам України віз для в’їзду до інших країн;

УВАГА! Питання представництва громадян України у відносинах з банківськими установами України не відносяться до сфери компетенції МЗС України, визначеної Положенням про Міністерство закордонних справ України, затвердженим Указом Президента України № 381 від 06.04.2011 р. Забезпечення такого представництва також не передбачене затвердженим Указом Президента України № 127/94 від 02.04.1994 року Консульським статутом України.

У разі порушення законів країни перебування консул не може звільнити Вас від відповідальності! 

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux