• A-
    A+
  • Людям із порушенням зору
  • Українською
  • English
  • Português
Щодо набрання чинності Угодою між Урядом України та Урядом Федеративної Республіки Бразилія про часткову відмову від віз
Опубліковано 27 листопада 2011 року о 11:21

30 грудня 2011 року набирає чинності Угода між Урядом України та Урядом Федеративної Республіки Бразилія про часткову відмову від віз

30 грудня 2011 року набирає чинності Угода між Урядом України та Урядом Федеративної Республіки Бразилія про часткову відмову від віз, підписана 2 грудня 2009 року в м. Києві.

Угода передбачає взаємний безвізовий порядок в’їзду для громадян України та Бразилії з метою туризму та бізнесу на період не більше 90 днів протягом 180 днів з дати першого в’їзду.

Проїзними документами, дійсними для поїздок громадян України в Бразилію на умовах згаданої Угоди, є паспорт громадянина України для виїзду за кордон та проїзний документ дитини.

Реалізація положень Угоди сприятиме реалізації прав громадян України на свободу пересування, розвитку політичного діалогу з Бразилією і створить передумови для поглиблення двосторонньої співпраці в культурно-гуманітарній, науково-технічній, торговельній і туристичній сферах.

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux