• A-
  A+
 • Людям із порушенням зору
 • Українською
 • English
 • Português
Прем'єр-міністр України закликав бізнес у Франції інвестувати в Україну: Наш пріоритет - це ваш успіх
Опубліковано 28 жовтня 2016 року о 22:14

Уряд та влада України усіляко сприятимуть захисту та успіху іноземного бізнесу в Україні, що буде запорукою економічного зростання країни. Про це заявив Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман, відкриваючи Французько-Український бізнес-форум у Парижі у п'ятницю.

"Наше завдання, наш пріоритет - це ваш успіх. Ваш успіх - це розвиток і зростання нашої країни", - наголосив Володимир Гройсман, звертаючись до представників французького бізнесу.

"Ми будемо все робити для того, щоб ви в Україні були успішними, щоб кожне євро, долар, гривня, які інвестуються в Україну, були захищеними, щоб ви відчували, що йде не тільки процес реформ, а й є результати", - підкреслив він.

Прем’єр-міністр закликав французький бізнес активно інвестувати в Україну. "Інвестуйте в Україну, отримуйте прибутки, реінвестуйте їх і будьте успішними, а ми будемо усіляко цьому сприяти", - підкреслив Голова Уряду.

Говорячи про зміни, що відбуваються в Україні, Прем’єр-міністр зазначив, що Уряд структурував пріоритети необхідних реформ. Так, на порядку денному Уряду - зміна система управління, боротьба з корупцією, ефективна система правосуддя, дерегуляція, масштабна приватизація, зокрема на ринку фармацевтики.

Зокрема, вперше за 25 років в Україні була запроваджена ринкова ціна на природний газ. Також розпочата реформа митної служби, напрацьовані зміни до податкового законодавства для того, "щоб воно було зрозумілим і доброзичливим щодо бізнесу".

В Україні сформоване усе необхідне антикорупційне законодавство, в якому передбачені одні з найбільш жорстких вимог до державних службовців, зазначив Володимир Гройсман.

Уряд вживає інших заходів, спрямованих на те, щоб бізнес в Україні було вести зручно і безпечно. "Наше завдання - створити умови, в яких ви 100% використаєте свій досвід і можливості і потенціал України. Тільки спільно ми можемо досягати успіху", - наголосив Голова Уряду.

Володимир Гройсман зазначив, що серед найбільш пріоритетних галузей для інвестування в Україні - енергетика, машинобудування, галузь сільського господарства, фармацевтична сфера, ІТ, деревообробна галузь, легка промисловість, інфраструктура, зазначив Володимир Гройсман.

Уряд налагодив постійний діалог з бізнесом для того, щоб розуміти їхні щоденні питання і максимально реагувати.

"Ви маєте нам формувати порядок денний завдань - ми маємо їх виконувати", - зазначив Прем’єр-міністр.

Володимир Гройсман наголосив, що в Україні відновлюється економічне зростання. За його словами, на 25% зросла міжнародна торгівля України, зокрема, за перше півріччя інвестиції Франції в Україну збільшилися на 300 млн. "Це добрі сигнали які говорять, що все лише починається", - зазначив Володимир Гройсман.

Прем’єр-міністр підкреслив, Україна має усі можливості та потенціал бути успішною.

"Україна має безпрецедентні виклики, але й Україна має безпрецедентні можливості. Ми сприймаємо кожен виклик як можливість стати кращими і сильнішими", - наголосив він.

"Наші можливості є сьогодні неперевершеними. Усередині країни є потенціал до серйозного зростання. Я би хотів, щоби ми максимально з вами  його використали, - наголосив Володимир Гройсман. - Завдання влади сьогодні - забрати слабкі сторони, які є усередині країни, і підсилити усе те, що дасть можливість рухатися уперед і розвиватися".

 

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux